Zvonění
Čtvrtek 28. 3. 2024Kalendář
- bře
- 27
- Robotika s Emilem
5.třída - 27. 3.
- Test
- Robotika s Emilem
- bře
- 27
- G-obsah čtverce, obdélníku, trojúhelníku (PS str.27)
5.třída - 27. 3.
- Písemná práce
- G-obsah čtverce, obdélníku, trojúhelníku (PS str.27)
- bře
- 28
- Velikonoční prázdniny
- 28. 3.
- Prázdniny
- bře
- 29
- Velký pátek
- 29. 3.
- Svátek
- dub
- 01
- Velikonoční pondělí
- 1. 4.
- Svátek
- dub
- 03
- Přídavná jména (PS 2.díl str. 2-7)
5.třída - 3. 4.
- Velká písemná práce
- Přídavná jména (PS 2.díl str. 2-7)
- dub
- 03
- Zýbavná věda ve školce
I.MŠ, II.MŠ - 3. 4.
9:00-11:00 - Událost s třídním učitelem
- Zýbavná věda ve školce
- dub
- 03
- Dny otevřených dveří
- 3.-5. 4.
- Školní událost
- dub
- 04
- Předškolák aneb "My se školy nebojíme"
- 4. 4.
- Školní událost
- dub
- 04
- Vyšetření zraku od firmy Prima Vizus
I.MŠ, II.MŠ, Přípravná třída, 1.třída, 2.třída - 4. 4.
8:00-8:45 - Jiná událost
- Vyšetření zraku od firmy Prima Vizus
- dub
- 16
- Zápis do přípravné třídy a 1. třídy
- 16.-17. 4.
- Školní událost
- dub
- 17
- Setkání s klienty DZR Terezín
I.MŠ, II.MŠ - 17. 4.
10:00-11:00 - Kulturní akce
- Setkání s klienty DZR Terezín
- dub
- 22
- Den Země - procházka obcemi a úklid
- 22. 4.
- Školní událost
- dub
- 22
- Školka v přírodě
I.MŠ, II.MŠ, Přípravná třída - 22.-26. 4.
- Školní výlet
- Školka v přírodě
- dub
- 26
- Plavání 2. - 3. třída
- 26. 4.
- Školní událost
- dub
- 30
- Čarodějnice v družině
- 30. 4.
- Školní událost
- kvě
- 01
- Svátek práce
- 1. 5.
- Svátek
- kvě
- 02
- Běh pro hospic
I.MŠ, II.MŠ, Přípravná třída, 1.třída, 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída - 2. 5.
10:00-11:00 - Kulturní akce
- Běh pro hospic
- kvě
- 02
- Běh pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích
I.MŠ, II.MŠ, Přípravná třída, 1.třída, 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída - 2. 5.
10:00-11:00 - Kulturní akce
- Běh pro Hospic sv. Štěpána v Litoměřicích
- kvě
- 03
- Plavání 2. - 3. třída
- 3. 5.
- Školní událost
- kvě
- 06
- Zápis do MŠ
- 6. 5.
13:00-17:00 - Jiná událost
- kvě
- 08
- Den vítězství
- 8. 5.
- Svátek
- kvě
- 10
- Plavání 2. - 3. třída
- 10. 5.
- Školní událost
- kvě
- 15
- Preventivní program Pedagogicko-psychologické poradny v Litoměřicích
I.MŠ, II.MŠ - 15. 5.
8:00-10:00 - Jiná událost
- Preventivní program Pedagogicko-psychologické poradny v Litoměřicích
- kvě
- 17
- Plavání 2. - 3. třída
- 17. 5.
- Školní událost
- kvě
- 21
- Výlet do ZOO v Děčíně
I.MŠ, II.MŠ - 21. 5.
8:00-11:30 - Školní výlet
- Výlet do ZOO v Děčíně
- kvě
- 24
- Plavání 2. - 3. třída
- 24. 5.
- Školní událost
- kvě
- 31
- Plavání 2. - 3. třída
- 31. 5.
- Školní událost
- kvě
- 31
- Výlet na farmu do Vědomic
I.MŠ, II.MŠ - 31. 5.
8:00-11:30 - Školní výlet
- Výlet na farmu do Vědomic
- čer
- 05
- Školka v pohybu aneb Cvičení s Térou
I.MŠ, II.MŠ - 5. 6.
9:00-11:00 - Událost s třídním učitelem
- Školka v pohybu aneb Cvičení s Térou
- čer
- 07
- Plavání 2. - 3. třída
- 7. 6.
- Školní událost
- čer
- 12
- Výlet do pohádkového lesa do Bíliny
I.MŠ, II.MŠ - 12. 6.
8:00-11:30 - Školní výlet
- Výlet do pohádkového lesa do Bíliny
- čer
- 14
- Plavání 2. - 3. třída
- 14. 6.
- Školní událost
- čer
- 19
- Indiánská rozlučka
I.MŠ, II.MŠ - 19. 6.
15:00-17:00 - Kulturní akce
- Indiánská rozlučka
- čer
- 21
- Plavání 2. - 3. třída
- 21. 6.
- Školní událost
- čer
- 29
- Letní prázdniny
- 29. 6.
- Prázdniny
- čer
- 01
- Přerušení provozu MŠ
- 1.-31. 7.
- Prázdniny
- srp
- 01
- Přerušení provozu MŠ
- 1.-9. 8.
- Prázdniny
Staňte se naším fanouškem